GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 11064520
nr 1106 4520
Fat
+ jardiniere, Gustafsberg & Rörstrand, längd: 30-34 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 maj 2017
kl 18:54:36
100 kr
Rörstrand